ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών 19-20/01/19

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 19/1/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 19/1/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΡΑΓΚΑΒΗΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 14:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19:30 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ Τ9ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΒΑΣΙΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ Τ9ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ Τ9ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ Τ9ΑΡΤΑΣ 16:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ Τ9ΑΡΤΑΣ 18:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΤΕΛ. ΜΙΝΙ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 19/1/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:00 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 19/1/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14:00 Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 19/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 19/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΛΑΔΙΑΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΔΡΙΚΟΣ
  • 19/1/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΔΡΙΚΟΣ
  • 19/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Α.Λ.Φ.Α. 93(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 20/1/2019 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:00 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΔΡΙΒΑΣ
  • 20/1/2019 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 20/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΛΑΔΙΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 20/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 20/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  • 20/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 20/1/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 20/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.