Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤO 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

  1. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  2. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
  3. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  4. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  5. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  6. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 13:00 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΣΙΜΟΥ
  7. 18/1/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  8. 18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  9. 18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  10. 18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν.
  11. 18/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  12. 18/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  13. 18/1/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 13:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  14. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:30 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  15. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  16. 18/1/2020 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  17. 18/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  18. 18/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  19. 18/1/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  20. 18/1/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  21. 18/1/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Α.Γ.Σ.Ι – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  22. 18/1/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

  1. 19/1/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  2. 19/1/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  3. 19/1/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  4. 19/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  5. 19/1/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  6. 19/1/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΣ
  7. 19/1/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  8. 19/1/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  9. 19/1/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 13:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  10. 19/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  11. 19/1/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  12. 19/1/2020 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  13. 19/1/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
  14. 19/1/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  15. 19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΟΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ
  16. 19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ
  17. 19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 ΙΟΝΙΟΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  18. 18/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  19. 19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ : 1. Τιμωρημένοι : Ασπρούδης(ΒΑΟ ΑΡΤΑΣ) , Γερονίκος (ΙΩΝΙΚΟΣ 80′), Βασιλειάδης(Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ), Τσιαμάκης(ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.