Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 17 – 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:30 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΙΓΑΣ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (**)ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ(**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.ΣΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
  • 17/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:45 Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 19:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 17/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 17/10/202 0ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 17/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ(**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 14:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:30 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 18/10/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 14:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ.(**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:30 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 18/10/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (**)ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.