Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 16 NOEMΒΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 17 NOEMΒΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 NOEMΒΡΙΟΥ 2019

  • 16/11/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 13:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:30 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 16/11/2019 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 16:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 16/11/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 16/11/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 16/11/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 16/11/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 13:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 16/11/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 16/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 16/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Γ) ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11:30 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
  • 16/11/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 16/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 16/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 16/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 NOEMΒΡΙΟΥ 2019

  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:00 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 12:00 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΣΙΜΟΥ
  • 17/11/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΣΙΜΟΥ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 17/11/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι(Γ) – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 17/11/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 17/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 17/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 17/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 17/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 17/11/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.