Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 16 – 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:00 Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΛΥΤΡΑΣ
  • 16/10/2021 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:45 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΛΥΤΡΑΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:30 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:30 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 16/10/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΙΝΙ 2009 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 16/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 16/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 16/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 16/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 13:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 16/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 16/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 16/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΜΙΝΙ 2009 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 14:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 17/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:30 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 17/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΩΛΗΣ
  • 17/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 17/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 17/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΑΚΑΣ
  • 17/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 17/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 17/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι ΜΙΝΙ 2009 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11:30 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 17/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ