ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών 16-17/02/19

Δείτε παρακάτω τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Φεβρουαρίου 2019:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2005 ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:30 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 DOCTORS – ΕΣΤΙΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ
  • 7 16/2/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΚΑΤΣΑΣ ΛΥΤΡΑΣ 1
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:30 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΒΑΣΙΟΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΡΑΠΤΗΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 16/2/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 16/2/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΛΑΔΙΑΣ
  • 16/2/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  • 16/2/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 16/2/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ 1
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ 2005 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:30 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15:00 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 16/2/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 16/2/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 16/2/2019 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΒΑΣΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 17/2/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ
  • 17/2/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΤΣΩΛΗΣ ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ
  • 17/2/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ 2005 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 16:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 17/2/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.