ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών 10-11/11/18

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:30 Α.Σ ΛΕΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΕΚΑΤΣΑΣ

10/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.

10/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.

10/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΩΛΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ

10/11/2018 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Α.Σ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΔΡΙΒΑΣ

10/11/2018 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ

10/11/2018 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

10/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

10/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

10/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

10/11/2018 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 17:00 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 13:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:30 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΓΚΑΒΗΣ

10/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

10/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Γ.Σ.Ι – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΗΛΙΑΔΗΣ

10/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ

10/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΒΙΝΗΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ

10/11/2018 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΛΥΤΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018

11/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

11/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Α.Λ.Φ.Α 93′(Β) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ

11/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α 93 ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΡΑΓΚΑΒΗΣ

11/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

11/11/2018 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

11/11/2018 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

11/11/2018 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:00 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΟΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΑΝΝΗΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

11/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 ΘΡΥΛΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΙΒΑΡΗΣ

11/11/2018 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

11/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

11/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

11/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

11/11/2018 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15:15 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

11/11/2018 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:30 Α.Ο. ΖΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2006 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΟΣ

11/11/2018 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΔΡΙΒΑΣ

11/11/2018 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.