Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 9 – 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

Σάββατο 09/10

  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 9/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΝΑΚΑΣ
  • 9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ –
  • 9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:15 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 9/10/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 9/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:45 Σ.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:15 Α.Σ. ΑΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:30 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

Κυριακή 10/09

  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙΜΠΑ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΓΚΟΤΑΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΑΛΛΑΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ 2009 ΔΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 10/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΑΚΑΣ
  • 10/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 10/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 10/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 10/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΚΟ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΙΓΔΟΣ
  • 10/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΠΑΠΠΑΣ
  • 10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:45 ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ

Τετάρτη 13/10

  • 13/10/2021 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ 20:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ