ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών (07 και 08/12/19)

0

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

  • 7/12/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 13:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 7/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 7/12/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Σ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • 7/12/2019 ΚΛ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 7/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι(Γ) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 7/12/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 7/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 7/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:30 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.
  • 7/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

  • 8/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 8/12/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 8/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 8/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 8/12/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:30 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 20:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
  • 8/12/2019 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 16:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 8/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 8/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 8/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 8/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ. ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 8/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Ν.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.