Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 7 – 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤO 7 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ . ΛΥΤΡΑΣ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:00 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΣΙΜΟΥ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΣΙΜΟΥ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 7/3/2020 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  • 7/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 9:45 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΜΠΑΚΟΣ
  •  7/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
  • 7/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β-ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΠΑΚΟΣ
  •  7/3/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 7/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  •  7/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΙΒΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 7/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  •  7/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 7/3/2020 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  •  7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ από Τρίκαλα
  • 7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 7/3/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

  • 8/3/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 8/3/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 14:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 8/3/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
  • 8/3/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 8/3/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 8/3/2020 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 16:00 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 8/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
  •  8/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 8/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
  •  8/3/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  •  8/3/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 13:00 Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 8/3/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 8/3/2020 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 14:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 8/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 8/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 8/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  • 8/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 8/3/2020 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:30 ΘΡΥΛΟΣ (Β) – Α.Ο.Κ ΠΩΓΩΝΙΟΥ Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 8/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ’ ΑΝΔΡΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.