Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 3 – 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

Σάββατο

  • 13/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:30 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 3/10/2020ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ19:00Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ΠΑΙΔΩΝΓΟΥΡΓΑΡΗΣΔΑΛΛΑΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 12:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 3/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 3/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 3/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 3/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 Π.Α.Σ. ΙΩΑΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • 3/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 3/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 3/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 3/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν. + ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΥ
  • 3/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ + ΜΑΤΖΟΜΕΛΕΚΗΣ
  • 3/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:45 Α.Γ.Σ.Ι – ΘΡΥΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 3/10/2020 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  Θ.ΔΙΒΑΡΗΣ

Κυριακή

  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:30 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ  80’ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:30 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΤΣΩΛΗΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00Σ. Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΣ
  • 4/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 Α.Γ.Σ.Ι – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΟΜΕΛΕΚΗΣ + ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 4/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45Σ. Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 4/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:45 Α.Γ.Σ.Ι – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ + ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 4/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 4/10/2020 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΣ
  • 4/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 4/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ
  • 4/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 4/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 4/10/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΩΛΗΣ