Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 1 – 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 19:15 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
  •  ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
  • ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  • ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
  • ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ 2009 ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
  • ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΝΑΚΑΣ
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΦΙΛΙΚΟ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΝΝΗΣ ΘΩΜΟΣ Β.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
  • ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙΜΠΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
  • ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
  • ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
  • ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
  • ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:15 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:15 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ –
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΝΑΚΑΣ
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ