Πέμπτη, 13 Ιουνίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Η αγωνιστική δράση 27 με 31 Ιανουαρίου

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 27-31 IANOYAΡΙΟΥ 2024

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΔΗΜΟΥ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Α..Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 27/1/2024 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:30 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 9:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
  • 27/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 21:00 Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 27/1/2024 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 16:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ε.
  • 27/1/2024 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 14:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ε.
  • 27/1/2024 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 12:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ε.
  • 27/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 27/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 27/1/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 27/1/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 27/1/2024 EPIRUS SPORT 15:30 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΠΑΠΠΑ ΕΛ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 19:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 28/1/2024 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:30 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ.
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΕΩΝ U21 ΓΚΟΥΜΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 28/1/2024 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 14:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 28/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 11:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ..Σ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 13:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ
    12 28/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 28/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 28/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 28/1/2024 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 28/1/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Λ. ΨΑΡΑΚΗ
  • 28/1/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 31 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 31/1/2024 EPIRUS SPORT 21:50 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.