Κυριακή, 16 Ιουνίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Η αγωνιστική δράση 23-27/03

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 23 – 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) MINIBASKET U12 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ –
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ MINIBASKET U12 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ –
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΤΟΥΣΗΣ
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 23/3/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 23/3/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ MINIBASKET U12 ΚΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ
  • 23/3/2024 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 12:30 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Σ.Ι. MINIBASKET U12 ΑΝΔΡΕΟΥ –
  • 23/3/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  • 23/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Ε.ΦΑΙΑΚΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 23/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
  • 23/3/2024 EPIRUS SPORT 15:15 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  • 23/3/2024 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
  • 23/3/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ MINIBASKET U12 ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

  • 24/3/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 24/3/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 24/3/2024 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 10:00 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 24/3/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 24/3/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 24/3/2024 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 16.30 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 24/3/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:30 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ MINIBASKET U12 ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. –
  • 24/3/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ MINIBASKET U12 ΠΑΠΠΑ ΕΛ. –
  • 24/3/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 24/3/2024 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΘΩΜΟΣ
  • 24/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ MINIBASKET U12 ΨΑΡΑΚΗ –
  • 24/3/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 11:30 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Γ) MINIBASKET U12 ΤΣΩΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

  • 25/3/2024 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΤΟΥΣΗΣ ΚΑΝΝΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

  • 27/3/2024 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 21:30 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β΄ΑΝΔΡΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.