Σάββατο, 13 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Η αγωνιστική δράση 13 με 15 Ιανουαρίου

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13 – 15 IANOYAΡΙΟΥ 2024

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΥΛΗΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 19:15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 12:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 17:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 13/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 13/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 13/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 13/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 13/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ
  • 13/1/2024 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 13/1/2024 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 13/1/2024 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 13/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 13/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 13/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:45 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 13/1/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 13/1/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 13/1/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 13/1/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 13/1/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 14:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΕΦΗΒΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΔΗΜΟΥ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 14/1/2024 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 14/1/2024 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΜΗΛΙΩΝΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 14/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 14/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 14/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  • 14/1/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 14/1/2024 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 14/1/2024 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΤΑΣΟΥΛΗΣ
  • 14/1/2024 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΚΑΖΑΝΑ ΤΑΣΟΥΛΗΣ
  • 14/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑ ΕΛ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 14/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 14/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 14/1/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 14/1/2024 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 14/1/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 14:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΠΑΠΠΑ ΕΛ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 IANOYAΡΙΟΥ 2024

  • 15/1/2024 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22:00 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.