Κυριακή, 16 Ιουνίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Η αγωνιστική δράση 10-11/02

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10 – 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑ
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ, ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 10:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 10/2/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 10/2/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 10/2/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΤΣΩΛΗΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 10/2/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 10/2/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:45 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 10/2/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
  • 10/2/2024 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΠΑΠΠΑ ΕΛ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 10/2/2024 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ. ΛΑΜΠΙΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΗΛΙΩΝΗΣ
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 11/2/2024 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 11/2/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 11/2/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 11/2/2024 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 11/2/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 11/2/2024 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 11/2/2024 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΛ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.