ΠΡΩΤΑΘΛ.ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, Α’ ΟΜ., Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΡΕΠΟ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΡΕΠΟ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

8η Αγωνιστική

  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΡΕΠΟ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

10η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/3/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΡΕΠΟ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛ.ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, Β’ ΟΜ., Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

7η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 11:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΡΙΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

8η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΡΙΑ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

9η Αγωνιστική

  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 11:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

10η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.