ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα του Τουρνουά Κ12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 ΤΟΥΡΝΟΥΑ FESTIVAL
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΙΑ

2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8×8
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’

3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8×8
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8×8
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΙΑ

7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’

8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8×8
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 17:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 16:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ

2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ

5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ

7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ

8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ

9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Ο Πρόεδρος: Κ. Τζίμας
Τα Μέλη: Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.