ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019 16:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019 16:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019 16:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019 16:30 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019 16:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019 16:30 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΡΕΠΟ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

4η Αγωνιστική

  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

5η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

6η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

8η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

9η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/201915:00  ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ17/11/2019 15:00ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

10η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

11η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/11/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

12η Αγωνιστική

  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

13η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

14η Αγωνιστική

  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

15η Αγωνιστική

  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος: Κ. Τζίμας

Τα Μέλη: Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος