ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

5η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

6η Αγωνιστική

  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/31/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

7η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

8η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

9η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική

  • Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

11η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

12η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

13η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/20/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/19/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

14η Αγωνιστική

  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/23/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ

15η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
  • Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2021 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.