ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (30-31/03)

Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ – 24η Αγωνιστική

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 0-3 α.α.
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ  1-2
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 1-0
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ . 2-4
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 3-1
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 0-1
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ  5-2
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3-0

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη 03/04/19 16:00
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 61
2. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 55
3. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 47
4. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 47
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 47
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 45
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 39
8. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 36
9. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 36
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 31
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 24
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 23
13. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 22
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 18
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 8
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 24η Αγωνιστική

  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  0-1
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 4-0
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-1
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7-0
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ  5-4
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.  0-2
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ  2-1
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ  9-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη 03/04/19 17:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 62
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 56
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 52
4. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 45
5. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 43
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 40
7. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 35
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 34
9. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 27
10. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 26
11. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 23
12. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23
13. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 23
14. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 21
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 15
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 8

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 24η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  1-0
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 4-1
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 5-0
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY  0-4
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ  1-0
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ  4-0
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ  3-0

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη 03/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 03/04/19 19:30
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ EPIRUS SPORT Τετάρτη 03/04/19 20:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 60
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 51
3. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 50
4. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 50
5. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 45
6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 41
7. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 36
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 30
9. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 28
10. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 27
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 26
12. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 24
13. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 22
14. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 20
15. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 19
16. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.