Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ – 3η Αγωνιστική

1ος Όμιλος

  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ  3-0
  •  ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ  0-4
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ  2-3
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ 0-1
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ  Α. 3-1
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  3-2

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00

Βαθμολογία:

  1. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 9
  2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 7
  3. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 7
  4. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 6
  5. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 6
  6. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
  7. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 4
  8. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 3
  9. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 3
  10.  Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 3
  11. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0
  12. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0

2ος Όμιλος

  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ 4-1
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ  0-2
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 2-0
  •  Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ  2-2
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ EPIRUS SPORT  5-0
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 5-2

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/10/20 17:30

Βαθμολογία:

  1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 9
  2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 7
  3. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 7
  4. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 6
  5. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 6
  6. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 6
  7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 4
  8. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 3
  9. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2
  10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1
  11. ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0
  12. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 3η Αγωνιστική

  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΦΑΚΑΣ . 1-3
  •  Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 0-4
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ  4-1
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 0-3
  •  Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  8-0
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ  0-1
  •  Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ  1-5

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:30
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00

Βαθμολογία:

  1. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 9
  2. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 9
  3. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 9
  4. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 6
  5. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 6
  6. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 6
  7. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 4
  8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 4
  9. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 3
  10. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 3
  11. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 3
  12. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0
  13. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0
  14. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 0

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 3η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 3-0 α.α.
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ  2-2
  •  Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 5-1
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 6-3
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ  5-0
  •  ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  1-1
  •  ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  0-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:00
  • Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/10/20 14:30
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 04/10/20 17:00

Βαθμολογία:

  1. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 9
  2. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 7
  3. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 6
  4. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 5
  5. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 4
  6. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 4
  7. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 4
  8. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 4
  9. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 3
  10. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 3
  11. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 2
  12. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 2
  13. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 1
  14. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 0