ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (24-25/11)

Α ΕΠΣ – 11η Αγωνιστική

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α. 2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε. 4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 17:15 ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 3-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 18:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. 1-1

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 26
2. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 23
3. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 22
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 21
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 21
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 21
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 19
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 15
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 14
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 14
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 9
13. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 8
14. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/12/18 00:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 11η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 25/11/18 12:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 0-5
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β. 0-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 5-5
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ. 1-1

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 29
2. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 28
3. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 27
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 23
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 17
6. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 17
7. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 16
8. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 14
9. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 13
10. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 12
11. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 9
12. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 8
13. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 8
14. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 7
15. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7
16. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 6

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΡΥΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 11η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. 2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Κ. 1-5
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 0-3
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 0-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 25/11/18 18:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 30
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 26
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 24
4. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20
5. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 19
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 17
7. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 17
8. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 15
9. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 15
10. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15
11. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 12
12. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 9
14. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 9
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 01/12/18 15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:15
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 02/12/18 17:15

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – 8η Αγωνιστική

Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ. 3-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 25/11/18 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 12:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 4-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 12:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α. 3-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. 1-0

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 21
2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 20
3. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 19
4. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 15
5. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 13
6. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 11
7. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 11
8. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 8
9. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 7
10. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 6
11. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 02/12/18 12:00
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 19:30

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – 8η Αγωνιστική

Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 1-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 24/11/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 19:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ. 0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. 1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 25/11/18 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 6-1
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

Βαθμολογία:

1. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 19
2. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 18
3. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 16
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 14
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 8
6. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8
7. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 7
8. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 6
9. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 5
10. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 01/12/18 19:30
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 02/12/18 12:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 02/12/18 19:30
Ρεπό: Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

error: Content is protected !!