Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ – 23η Αγωνιστική

  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ  0-2
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ  1-1
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ  0-3
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ  1-3
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 3-2
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ  2-4
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Αναβλήθηκε

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 31/03/19 14:30
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 58
2. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 52
3. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 47
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 44
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 44
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 42
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 39
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 33
9. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 31
10. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 30
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 24
12. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 22
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 20
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 15
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 8
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 23η Αγωνιστική

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ  3-2
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006  3-2
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Π.Ο.Ε.Λ.  3-1
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009  1-5
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ  1-3
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ  2-1
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 0-4
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ Τ 4-0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:00
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 59
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 53
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 49
4. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 42
5. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 40
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 40
7. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 35
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 31
9. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 27
10. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 23
11. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 23
12. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23
13. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 21
14. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 20
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 15
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 8

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 23η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 2-1
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1-5
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  6-1
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 3-5
  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ  0-3
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ  1-1
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ  0-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 30/03/19 16:30
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 31/03/19 17:00
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 17:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 57
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 48
3. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 47
4. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 47
5. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 42
6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 38
7. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 36
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 30
9. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 27
10. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 26
11. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 25
12. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 22
13. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 21
14. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 20
15. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 19
16. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.