Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα της ΕΠΣ Ηπείρου (Α΄, Β΄ και Γ΄ΕΠΣ):

Αποτελέσματα αγώνων: 

Α Κατηγορία Α Όμιλος (9η αγωνιστική)

  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 1-2
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  0-1

Α Κατηγορία Β Όμιλος (9η αγωνιστική)

  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 1-1
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 0-1
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 2-3
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1-1

Β Κατηγορία Α Όμιλος 2021-22 (9η αγωνιστική)

  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1-4

Β Κατηγορία Β Όμιλος 2021-22 (9η αγωνιστική)

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 4-0
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 0-5
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 1-1
  •  Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 2-2
  • Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 3-0

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22 (5η αγωνιστική)

  • Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 5-0
  • ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  2-1
  • ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ  4-0
  • ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 1-5

Επόμενη αγωνιστική: 

Α Κατηγορία Α Όμιλος (10η αγωνιστική)

  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/11/21 17:30
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00

Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος (10η αγωνιστική)

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 28/11/21 15:00

Β Κατηγορία Α Όμιλος 2021-22 (10η αγωνιστική)

  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 17:15

Β Κατηγορία Β Όμιλος 2021-22 (10η αγωνιστική)

  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 27/11/21 15:00
  • Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 27/11/21 15:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 28/11/21 15:00

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22 (6η αγωνιστική)

  • ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 28/11/21 11:30
  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/11/21 12:00
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 12:00
  • Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 19:30

Βαθμολογία: 

Α Κατηγορία Α Όμιλος

Ομάδα – Βαθμοί – Αγώνες

1. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 22-8
2. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17-8
3. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 17-8
4. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 15-8
5. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 13-8
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 11-9
7. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 10-8
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 7-8
9. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 7-8
10. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3-9
11. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 2-8

Α Κατηγορία Β Όμιλος

Ομάδα – Βαθμοί – Αγώνες

1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 21-8
2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 21-8
3. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 16-9
4. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 15-7
5. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 14-9
6. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 12-8
7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 10-8
8. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 10-8
9. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 6-8
10. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 4-8
11. ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0-7

Β Κατηγορία Α Όμιλος 

Ομάδα – Βαθμοί – Αγώνες

1. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 24-8
2. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 18-8
3. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 16-8
4. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 16-9
5. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 13-8
6. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 12-9
7. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 12-9
8. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 11-8
9. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 10-8
10. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 7-8
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7-8
12. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 6-9
13. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 1-8

Β Κατηγορία Β Όμιλος

Ομάδα – Βαθμοί – Αγώνες

1. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 27-9
2. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 22-9
3. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 18-9
4. Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 16-9
5. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 14-9
6. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 12-9
7. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 9-9
8. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 9-9
9. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 9-9
10. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 8-9
11. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6-9
12. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2-9

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22

Ομάδα – Βαθμοί – Αγώνες

1. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 15-5
2. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 15-5
3. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8-5
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 7-4
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 6-4
6. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 4-4
7. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 3-5
8. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-4
9. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-4

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.