Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ – 2η Αγωνιστική

1ος Όμιλος

  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. 2-2
  •  Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 1-0
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. 2-1
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ. 1-0
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-3
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 3-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 17:15

Βαθμολογία:

  1. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 6
  2. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
  3. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 4
  4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 4
  5. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 3
  6. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 3
  7. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 3
  8.  Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 3
  9. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 3
  10. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 1
  11. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0
  12. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0

2ος Όμιλος

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. 0-5
  •  Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. 3-1
  • ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 0-6
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 5-1
  •  Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 3-2
  •  Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. 1-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 27/09/20 17:00
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 27/09/20 17:00

Βαθμολογία:

  1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 6
  2. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 6
  3. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 6
  4. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 4
  5. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 3
  6. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 3
  7. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 3
  8.  Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2
  9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1
  10.  Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 0
  11.  ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0
  12.  ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 2η Αγωνιστική

  •  Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 2-2
  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 0-1
  • Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 1-2
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 19/09/20 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 3-0
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 1-2
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. 0-5
  •  ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ. 4-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 15:00
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 27/09/20 17:00

Βαθμολογία:

  1.  Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 6
  2. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 6
  3. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 6
  4. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 6
  5. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 4
  6.  Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 3
  7. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 3
  8. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 3
  9. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 3
  10. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 1
  11.  Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 0
  12. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 0
  13. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0
  14.  Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 2η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 2-2
  •  Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ. 1-3
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ. 3-3
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 0-4
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. Αναβλήθηκε
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. 2-2

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 00:00
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 17:00
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 19:30

Βαθμολογία:

  1. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 6
  2. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 4
  3. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 4
  4. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 4
  5. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 3
  6.  Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 3
  7.  Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3
  8. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 2
  9. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 1
  10.  Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1
  11.  Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 1
  12.  Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 0
  13.  Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 0
  14.  ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.