Α ΕΠΣ – 10η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. 1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 17/11/18 15:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. 4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:15 ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ. 3-0

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 23
3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 21
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 20
5. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 18
6. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 18
8. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 16
9. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 13
10. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 12
11. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 11
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 9
13. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 8
14. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 17:15
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 25/11/18 14:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 25/11/18 14:00

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 10η Αγωνιστική

Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π. 2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ. 3-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 3-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 2-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. Διακόπηκε
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. 6-1

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 28
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 26
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 25
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 22
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 17
6. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 17
7. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 13
8. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 13
9. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 13
10. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 12
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7
12. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7
13. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 6
14. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 5
15. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 5
16. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 4

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 25/11/18 12:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 25/11/18 14:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 10η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. Αναβλήθηκε
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β. 1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. 1-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 17:15 ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 3-2
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν. 1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 3-0

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 27
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 23
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 21
4. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 17
5. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17
6. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 16
7. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 15
8. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 15
9. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 14
10. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 12
11. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12
12. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 9
14. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 9
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 25/11/18 14:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 14:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 25/11/18 15:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 25/11/18 18:00

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – 7η Αγωνιστική

Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε. 0-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 3-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. 0-6
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ. 3-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. 4-6

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 18
2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17
3. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 16
4. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 15
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 11
6. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 10
7. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 8
8. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 8
9. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 6
10. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
11. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 25/11/18 12:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 12:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/11/18 12:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 25/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – 7η Αγωνιστική

ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 17/11/18 19:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. 1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε. Αναβλήθηκε
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 12:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 2-1
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 18/11/18 19:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. 3-0
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

Βαθμολογία:

1. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 17
2. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 16
3. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 13
4. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 13
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 8
6. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8
7. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 5
8. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 4
9. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3
10. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 15:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 24/11/18 16:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 25/11/18 12:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 25/11/18 15:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 25/11/18 15:00
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.