Α ΕΠΣ – 14η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 1-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 00:00 3-0 α.α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ. 1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. 1-2
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ. 6-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 17:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Α. 2-1

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 12/01/19 15:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 17:15
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 32
2. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 29
3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 28
4. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 28
5. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 28
6. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 25
7. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 24
8. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 24
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 21
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 20
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 18
12. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 12
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 10
14. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 5
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 14η Αγωνιστική

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. Αναβλήθηκε
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α. 3-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ. Αναβλήθηκε
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 3-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ. 2-2

Επόμενη αγωνιστική:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 35
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 30
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 29
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 28
5. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 21
6. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 20
7. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 20
8. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 20
9. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 17
10. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 15
11. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 15
12. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 15
13. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 11
14. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 10
15. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 9
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 14η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 1-3
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. Αναβλήθηκε
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 4-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ. 2-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 0-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 16/12/18 17:15 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 1-0

Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 12/01/19 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 13/01/19 12:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 37
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 31
3. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 28
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 25
5. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 25
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 23
7. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 23
8. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21
9. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 21
10. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 19
11. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 16
12. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 14
13. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 12
14. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.