Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ – 1η Αγωνιστική

1ος Όμιλος

  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 12/09/20 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 0-3
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. 2-0
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. 1-0
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. 4-1
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. 2-2

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30

Βαθμολογία:

1. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 3
2. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 3
3. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 3
4. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 3
5. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 3
6. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 1
7. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 1
8. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0
9. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 0
10. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 0
11. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 0
12. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0

2ος Όμιλος

  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ. 2-0
  • ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 0-3
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 5-1
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. 2-1
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 3-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 3
2. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 3
3. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 3
4. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 3
5. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 3
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 1
7. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1
8. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 0
9. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0
10. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 0
11. ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0
12. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 0

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 1η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 12/09/20 17:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 5-1
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 12/09/20 17:30 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β. 0-2
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 1-5
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 5-0
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 4-0
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β. 2-4
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 2-0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 3
2. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3
3. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 3
4. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 3
5. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 3
6. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 3
7. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 3
8. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 0
9. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 0
10. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 0
11. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0
12. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0
13. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 0
14. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 1η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Σάββατο 12/09/20 00:00 3-0 α.α.
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 7-2
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ. 0-3
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 12/09/20 17:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 2-4
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 4-0
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 13/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. 2-2

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30
  • Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 19/09/20 17:30
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 3
2. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3
3. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3
4. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 3
5. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 3
6. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 3
7. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 1
8. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 1
9. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0
10. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 0
11. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 0
12. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 0
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 0
14. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.