Α ΕΠΣ – 9η Αγωνιστική

  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ Σάββατο 10/11/18 00:00
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 3-3
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 17:15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ. 1-1
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ. 2-4
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 2-3
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 4-0
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 17:15 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 2-1

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 20
2. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 19
3. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 17
4. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 17
5. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 16
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 15
7. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15
8. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 15
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 12
10. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 12
11. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 11
12. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 8
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 6
14. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 9η Αγωνιστική

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. 1-1
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 1-2
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. 3-4
  • Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. 0-3
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 1-5
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-3
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. 1-2

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 25
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 23
3. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 22
4. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 22
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 14
6. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 14
7. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 13
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 13
9. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 12
10. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 9
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7
12. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7
13. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 5
14. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 5
15. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 5
16. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 4

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 9η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. 2-1
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 3-3
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 1-6
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ. 1-2
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π. 3-3
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 0-4
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. 0-1
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 11/11/18 18:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-4

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 24
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 20
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 18
4. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 17
5. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 16
6. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 16
7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 15
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 14
9. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 12
10. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12
11. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
12. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 9
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 8
14. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 6
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 17/11/18 15:00
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 17:15
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/11/18 12:00
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 18/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – 6η Αγωνιστική

  • Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
  • Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Λ. 1-5
  • Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΤΖΟΒΑΣ Λ. 1-2
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π. 7-1
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. 2-4
  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 19:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. 3-2

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 15
2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 14
3. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 13
4. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 11
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 10
6. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 8
7. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 8
8. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 7
9. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
10. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4
11. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00
  • ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 19:15
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 12:00
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 12:00
  • Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – 6η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 10/11/18 17:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 1-6
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 4-1
  • Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 4-2
  • Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 2-1
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ. 2-3
  • Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

Βαθμολογία:

1. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 14
2. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 13
3. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 13
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 10
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 8
6. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 5
7. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 5
8. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 4
9. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3
10. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 17/11/18 19:00
  • ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 12:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 12:00
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00
  • Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 18/11/18 19:00
  • Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.