ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (09-10/02)

Α ΕΠΣ – 18η Αγωνιστική

ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 09/02/19 15:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ. 0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. 1-5
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ. 2-2

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 43
2. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 41
3. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 39
4. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 38
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 34
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 33
7. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 31
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 29
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 24
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 24
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 18
12. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 14
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 11
14. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 10
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 8
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 18η Αγωνιστική

Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 09/02/19 15:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 0-5
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 0-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 EPIRUS SPORT Κυριακή 10/02/19 15:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 3-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ. 2-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 1-0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/02/19 12:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 44
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 43
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 39
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 34
5. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 32
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 31
7. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 25
8. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 23
9. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 23
10. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 21
11. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 16
12. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 16
13. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 14
14. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 13
15. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 11
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 8

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 18η Αγωνιστική

ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 1-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 2-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. 4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. 2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 13:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ. 0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε. 2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. 2-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 10/02/19 18:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 1-0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 16/02/19 15:30
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 16/02/19 15:30
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:30
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/02/19 17:15
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 43
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 40
3. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 38
4. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 37
5. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 33
6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 31
7. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27
8. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 25
9. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 24
10. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 23
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 22
12. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 19
13. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 13
14. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 13
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 9

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.