ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (08-09/12)

Α ΕΠΣ – 13η Αγωνιστική

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 08/12/18 00:00 0-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. 0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 17:15 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. 2-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ. 3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε. 1-0

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 00:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 17:30

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 29
2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 28
3. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 26
4. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 25
5. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 25
6. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 24
7. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22
8. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 21
9. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 21
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 20
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 15
12. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 12
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 10
14. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 5
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 13η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. 0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ. 2-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 1-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ. 3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β. 5-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. 0-4

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 35
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 30
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 29
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 27
5. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 20
6. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 19
7. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 18
8. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 17
9. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 15
10. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 14
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 14
12. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 12
13. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 10
14. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 10
15. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 9
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 13η Αγωνιστική

ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 2-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 2-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. 3-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 0-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 1-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π. 5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. 2-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 0-4

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 17:15
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 16/12/18 15:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 16/12/18 17:15

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 36
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 30
3. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 25
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 25
5. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 24
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 23
7. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 21
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 20
9. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18
10. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 16
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 16
12. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 13
13. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 12
14. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – 10η Αγωνιστική

Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. 4-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 3-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 1-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 3-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 17:15 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. 2-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 19:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. 0-2

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 27
2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 26
3. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 22
4. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 18
5. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 17
6. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 16
7. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 11
8. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 11
9. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 9
10. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 8
11. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 7
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – 10η Αγωνιστική

Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 3-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. 2-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. 0-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. 0-7
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 09/12/18 19:30 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 1-3
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Ρεπό: ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

Βαθμολογία:

1. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 25
2. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 24
3. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 22
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 17
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 10
6. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 9
7. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8
8. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 7
9. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 7
10. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 1

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.