Δείτε τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022 (9η αγωνιστική)

  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 2-1
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ  1-0
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ  1-2
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 2-0
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ  7-2
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 7-0
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (5η αγωνιστική)

  • Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ  4-0
  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ  1-2
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 4-4
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ  1-1
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 7-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (5η αγωνιστική)

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ  2-1
  • ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ  2-1
  • Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ  2-0
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ  7-0
  • Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ  4-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2022-23 (4η αγωνιστική)

  •  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ  4-1
  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ  2-2
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3-1
  • ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ  0-2

Α΄ Κατηγ. – Επόμενη αγωνιστική

  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 10/12/22 17:30
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 11/12/22 15:00

Β΄ Κατηγ. (Α, Β Όμιλος και Γ κατηγορία) – Επόμενη αγωνιστική

  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 10/12/22 15:00
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 11/12/22 15:00
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
  • ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή 11/12/22 11:30
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:30
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:30
  • Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 11/12/22 11:30

Βαθμολογία Α’ κατηγορίας: 

1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 25-9
2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 22-9
3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 22-9
4. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 21-8
5. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 18-8
6. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 18-9
7. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 17-9
8. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 14-9
9. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 11-9
10. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 10-8
11. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 10-9
12. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 7-9
13. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 7-9
14. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 6-9
15. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 6-9
16. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 5-9
17. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 5-9
18. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 2-8

Βαθμολογία Β’ κατηγορίας: 

Α΄ Όμιλος:

1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13-5
2. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 13-5
3. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 13-5
4. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 12-5
5. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 5-5
6. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 5-5
7. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 4-5
8. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 3-5
9. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 2-5
10. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 0-5

B ‘Ομιλος:

1. Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 15-5
2. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13-5
3. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 12-5
4. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 9-5
5. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 9-5
6. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 6-5
7. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 4-5
8. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 3-5
9. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 1-5
10. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 0-5

Βαθμολογία Γ’ κατηγορίας: 

1. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 10-4
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 9-4
3. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 8-4
4. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 7-4
5. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 6-3
6. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 5-4
7. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 3-4
8. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 1-2
9. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 1-4
10. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 0-1
11. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.