Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της ΕΠΣ Ηπείρου

Α ΕΠΣ –26η Αγωνιστική

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ  0-3
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 1-7
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ  0-1
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ  5-2
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  4-1
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ  1-2
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ  1-1

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 15:00
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 14/04/19 16:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 67
2. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 59
3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 51
4. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 50
5. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 50
6. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 49
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 45
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 39
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 37
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 35
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 25
12. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 25
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 23
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 18
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 8
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 26η Αγωνιστική

  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ  1-2
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  3-3
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ  1-4
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ  1-0
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  1-1
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ.
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ  4-2
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 1-1

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Α.Π.Ο.Ε.Λ. – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο 13/04/19 17:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 66
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 58
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 55
4. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 51
5. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 49
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 43
7. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 36
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 35
9. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 29
10. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 27
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 27
12. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 25
13. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24
14. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 24
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 16
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 8

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 26η Αγωνιστική

  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ  2-1
  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ  2-0
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  7-2
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ   1-4
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ  2-1
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ  2-0
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  1-1
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ  0-0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 12:00
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 14/04/19 16:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 66
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 56
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 52
4. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 51
5. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 49
6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 41
7. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 40
8. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 33
9. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 33
10. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 30
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 29
12. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 27
13. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 23
14. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 21
15. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 21
16. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.