Τετάρτη, 29 Μαρτίου, 2023
spot_img

ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (05-06/11/22).

Αποτελέσματα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022 (4η αγωνιστική)

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  3-2
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ   1-6
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.   3-1
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0-1
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ  0-1
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 1-2
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  0-5
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ  5-0
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (1η αγωνιστική)

  •  Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 1-0
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  0-3
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ  2-2
  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0-2
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ  1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (1η αγωνιστική)

  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ  2-2
  • Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 2-0
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ  0-1
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0-5
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ  2-4

Α΄ Κατηγ. – Επόμενη αγωνιστική

  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ  ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
    (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 16:45 Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΑΝΑΤΟΛΗΣ  ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 18:00 Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00  Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΡΥΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

Β΄ Κατηγ. (Α και Β Όμιλος) – Επόμενη (2η) αγωνιστική

  • 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
  • 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ
  • 12/11/22 15:00 Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
  • 12 /11/22 15:00Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)
  • 12/11/22 15:00 ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 13/11/22 15:00 ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
  • 13/11/22 15:00 Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00
  • 13/11/22 15:00 Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
  • 13/11/22 15:00 Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  • 13/11/22 15:45 Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Βαθμολογία Α’ κατηγορίας: 

  1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 12-4
  2. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 12-4
  3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 9-4
  4. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 9-4
  5. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 9-4
  6. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 9-4
  7. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 9-4
  8. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 7-4
  9. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 7-4
  10. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 6-4
  11. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 6-4
  12. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 4-4
  13. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 3-4
  14. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1-4
  15. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1-4
  16. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1-4
  17. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 0-4
  18. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 0-4

Βαθμολογία Β’ κατηγορίας: 

Α΄ Όμιλος:

  1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3-1
  2. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 3-1
  3. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3-1
  4.  Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 3-1
  5.  Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 1-1
  6. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 1-1
  7. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 0-1
  8. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 0-1
  9. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 0-1
  10. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-1

B ‘Ομιλος:

  1. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
  2. Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 3-1
  3.  ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 3-1
  4. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3-1
  5. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1-1
  6. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 1-1
  7. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 0-1
  8. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 0-1
  9. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 0-1
  10. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 0-1

Related news

Βασίλης Κούρκουλας
Βασίλης Κούρκουλαςhttps://gosports.gr
Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.