Αποτελέσματα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022 (4η αγωνιστική)

  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  3-2
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ   1-6
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.   3-1
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ  0-1
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ  0-1
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 1-2
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  0-5
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ  5-0
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ  2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (1η αγωνιστική)

  •  Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 1-0
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  0-3
  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ  2-2
  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0-2
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ  1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 (1η αγωνιστική)

  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ  2-2
  • Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 2-0
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ  0-1
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0-5
  • Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ  2-4

Α΄ Κατηγ. – Επόμενη αγωνιστική

  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ  ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
    (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
  • 5η Αγ. 09/11/22 15:30 ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 16:45 Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΑΝΑΤΟΛΗΣ  ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
  • 5η Αγ. 09/11/22 18:00 Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00  Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ
  • 6η Αγ. 12/11/22 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΡΥΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
  • 6η Αγ. 13/11/22 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

Β΄ Κατηγ. (Α και Β Όμιλος) – Επόμενη (2η) αγωνιστική

  • 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
  • 12/11/22 15:00 Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ
  • 12/11/22 15:00 Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
  • 12 /11/22 15:00Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)
  • 12/11/22 15:00 ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
  • 13/11/22 15:00 ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
  • 13/11/22 15:00 Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00
  • 13/11/22 15:00 Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
  • 13/11/22 15:00 Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
  • 13/11/22 15:45 Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Βαθμολογία Α’ κατηγορίας: 

  1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 12-4
  2. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 12-4
  3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 9-4
  4. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 9-4
  5. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 9-4
  6. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 9-4
  7. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 9-4
  8. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 7-4
  9. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 7-4
  10. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 6-4
  11. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 6-4
  12. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 4-4
  13. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 3-4
  14. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1-4
  15. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1-4
  16. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1-4
  17. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 0-4
  18. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 0-4

Βαθμολογία Β’ κατηγορίας: 

Α΄ Όμιλος:

  1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3-1
  2. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 3-1
  3. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3-1
  4.  Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 3-1
  5.  Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 1-1
  6. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 1-1
  7. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 0-1
  8. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 0-1
  9. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 0-1
  10. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-1

B ‘Ομιλος:

  1. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
  2. Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 3-1
  3.  ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 3-1
  4. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3-1
  5. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1-1
  6. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 1-1
  7. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 0-1
  8. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 0-1
  9. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ 0-1
  10. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 0-1

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.