Α ΕΠΣ – 21η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2-0
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ  0-0
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ –  3-0 α.α.
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ  0-1
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ  0-0
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 2-0
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 0-7
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 1-4

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 52
2. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 46
3. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 45
4. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 39
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 38
6. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 38
7. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 37
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 33
9. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 28
10. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 28
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 23
12. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 19
13. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 17
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 14
15. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 8
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 21η Αγωνιστική

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ  2-2
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 0-2
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 1-2
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 0-1
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 2-3
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Π.Ο.Ε.Λ.  4-0
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1-2
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ  0-0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/03/19 13:30
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 53
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 47
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 43
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 40
5. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 39
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 37
7. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 32
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 28
9. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 24
10. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 21
11. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 20
12. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 20
13. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17
14. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 17
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 15
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 8

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 21η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 4-3
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 1-0
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-2
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 4-1
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 1-2
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY  0-1
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 1-4

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 16/03/19 16:00
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/03/19 16:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 53
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 44
3. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 43
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 42
5. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 36
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 36
7. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 35
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 27
9. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 26
10. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 26
11. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 24
12. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 20
13. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 16
14. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 16
15. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 13
16. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11