ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (01-02/12)

Α ΕΠΣ – 12η Αγωνιστική

  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/12/18 00:00
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ. 1-2
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 0-0
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ. 1-2
  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ. 0-4
  • Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 1-1

Α ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 08/12/18 00:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 17:15
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00

Βαθμολογία:

1. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 26
2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 25
3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 25
4. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 23
5. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 22
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 21
7. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 21
8. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19
9. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 18
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 17
11. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 15
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 10
13. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 9
14. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 5
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ -9

Β ΕΠΣ (Α ομ.) – 12η Αγωνιστική

  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 3-0
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΡΥΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α. 2-4
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ. 0-1
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α. 1-2
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π. 2-3
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 2-0
  • Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. 3-1
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 0-3

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 32
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 30
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 26
4. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 24
5. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 20
6. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 19
7. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 17
8. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 17
9. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 15
10. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 13
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 11
12. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 9
13. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 9
14. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 8
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 7
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7

Β ΕΠΣ (Β ομ.) – 12η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. 3-2
  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 4-0
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/12/18 17:15 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 6-2
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. 4-2
  • Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 2-1
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 2-0
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 02/12/18 17:15 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 1-0

Β ΕΠΣ – Επόμενη αγωνιστική:

ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 08/12/18 15:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 09/12/18 15:00

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 33
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 29
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 24
4. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 23
5. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 22
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 20
7. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 20
8. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 15
9. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15
10. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 15
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 15
12. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 12
13. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 12
14. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
15. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – 9η Αγωνιστική

  • Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 4-3
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 1-8
  • Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ. 3-4
  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 5-0
  • Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. 2-1
  • ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 19:30 ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ. 0-1

Γ ΕΠΣ (Α ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 12:00
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 09/12/18 12:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 12:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 17:15
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 19:30

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 24
2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 23
3. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 19
4. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 18
5. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 16
6. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 14
7. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 11
8. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 8
9. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 8
10. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 7
11. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 6
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – 9η Αγωνιστική

  • ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 01/12/18 19:30 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 7-0
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 02/12/18 12:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. 12-0
  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 7-0
  • Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 17:15 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 1-1
  • Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 02/12/18 19:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 0-6

Γ ΕΠΣ (Β ομ.) – Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 12:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 09/12/18 12:00
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 09/12/18 15:00
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 09/12/18 19:30

Βαθμολογία:

1. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 22
2. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 21
3. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 19
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 17
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 9
6. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 8
7. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 7
8. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 6
9. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 6
10. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 1

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.