ΕΠΣ Ηπείρου: Ανακοίνωση για τους αγώνες 31/10 και 01/11/20

0

Η Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣ Ηπείρου ανακοινώνει τον ορισμό των αγώνων της Α, Β, Γ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας για το προσεχές Σαββατοκύριακο 31/10/2020 και 01/11/2020. Με το δεδομένο ότι η περιοχή μας βρίσκεται στο Επίπεδο 3 του υγειονομικού χάρτη ασφαλείας για τον Κορονοϊό, υπενθυμίζεται ότι οι αγώνες θα διεξάγονται με αυστηρή τήρηση του υγειονομικού πρωτοκόλλου και χωρίς θεατές. Παρακολουθώντας βέβαια όλες τις εξελίξεις καθημερινά εάν προκύψει αλλαγή στο επίπεδο συναγερμού (Επίπεδο 4) θα αναβληθούν τα παιχνίδια που έχουν ορισθεί.

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Α Όμιλος 2020-21 (5η αγωνιστική)

  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 31/10/20 16:00
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/11/20 00:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
 Α Κατηγορία Β Όμιλος 2020-21 (5η αγωνιστική)
  1.  ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00
  2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00
  3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ EPIRUS SPORT Σάββατο 31/10/20 18:00
  4. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00
  5. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
  6. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 01/11/20 17:00
Β Κατηγορία Α Όμιλος 2020-21 (5η αγωνιστική)
  1. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00
  2. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 31/10/20 15:00
  3. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 31/10/20 15:00
    16. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/11/20 00:00
  4.  Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
  5.  Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00
  6. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
Β Κατηγορία Β Όμιλος 2020-21 (5η αγωνιστική)
  1. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 31/10/20 15:00
  2. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00
  3. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/11/20 00:00
  4. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 01/11/20 15:00
  5. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00
  6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00

Γ Κατηγορία 2020-21 (2η αγωνιστική)

  1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 31/10/20 15:00
  2. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 31/10/20 19:00
  3. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/11/20 11:30
  4. Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/11/20 11:30
  5. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 01/11/20 18:00

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.