Ανακοινώνεται το αγωνιστικό πρόγραμμα των οκτώ ομίλων των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Μικτών Ομάδων Ενώσεων κάτω των 12 (Κ12) και κάτω των 14 (Κ14) ετών, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

Επίσης ΕΔΩ μπορείτε να δείτε την Προκήρυξη των πρωταθλημάτων Κ12 και Κ14

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), (ΘΡΑΚΗΣ – ΞΑΝΘΗΣ), (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΕΒΡΟΥ), (ΣΕΡΡΩΝ – ΔΡΑΜΑΣ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΘΡΑΚΗΣ – ΚΑΒΑΛΑΣ), (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ), (ΞΑΝΘΗΣ – ΣΕΡΡΩΝ), (ΔΡΑΜΑΣ – ΕΒΡΟΥ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ), (ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΘΡΑΚΗΣ), (ΔΡΑΜΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), (ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΞΑΝΘΗΣ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.: (ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΒΑΛΑΣ), (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΔΡΑΜΑΣ), (ΘΡΑΚΗΣ – ΕΒΡΟΥ), (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΞΑΝΘΗΣ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΚΑΒΑΛΑΣ – ΔΡΑΜΑΣ), (ΕΒΡΟΥ – ΣΕΡΡΩΝ), (ΞΑΝΘΗΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ), (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΕΒΡΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ), (ΔΡΑΜΑΣ ΞΑΝΘΗΣ), (ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ), (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΒΡΟΥ), (ΘΡΑΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ), (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ).

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΚΙΛΚΙΣ – ΚΟΖΑΝΗΣ), (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ), (ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ), (ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣ), (ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΛΩΡΙΝΑΣ), (ΠΕΛΛΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ), (ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΗΜΑΘΙΑΣ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΚΙΛΚΙΣ – ΦΛΩΡΙΝΑΣ), (ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ), (ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΟΖΑΝΗΣ), (ΗΜΑΘΙΑΣ- ΠΕΛΛΑΣ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.: (ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣ), (ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ), (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ), (ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΕΛΛΑΣ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΚΙΛΚΙΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ), (ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ), (ΠΕΛΛΑΣ – ΦΛΩΡΙΝΑΣ), (ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΗΜΑΘΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣ), (ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΕΛΛΑΣ), (ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΟΖΑΝΗΣ), (ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΠΕΛΛΑΣ – ΚΙΛΚΙΣ), (ΚΟΖΑΝΗΣ-  ΗΜΑΘΙΑΣ), (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ), (ΦΛΩΡΙΝΑΣ-  ΠΙΕΡΙΑΣ).

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ-  ΗΠΕΙΡΟΥ), (ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΣ), (ΑΡΤΑΣ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ), (ΡΕΠΟ – ΚΕΡΚΥΡΑΣ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ), (ΗΠΕΙΡΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΣ), (ΑΡΤΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ), (ΡΕΠΟ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ), (ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΣ), (ΑΡΤΑΣ – ΗΠΕΙΡΟΥ), (ΡΕΠΟ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.: (ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ), (ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΡΤΑΣ), (ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΩΝ), (ΡΕΠΟ – ΗΠΕΙΡΟΥ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – ΑΡΤΑΣ), (ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ), (ΗΠΕΙΡΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΣ), (ΡΕΠΟ – ΛΑΡΙΣΑΣ)
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΤΡΙΚΑΛΩΝ -ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ), (ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ -ΗΠΕΙΡΟΥ), (ΛΑΡΙΣΑΣ -ΚΕΡΚΥΡΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΑΡΤΑΣ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΗΠΕΙΡΟΥ -ΤΡΙΚΑΛΩΝ), (ΚΕΡΚΥΡΑΣ -ΑΡΤΑΣ), (ΛΑΡΙΣΑΣ -ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΛΕΥΚΑΔΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ).

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ- ΕΥΒΟΙΑΣ), (ΦΩΚΙΔΑΣ -ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ). (ΒΟΙΩΤΙΑΣ- ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ), (ΕΥΒΟΙΑΣ- ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ), (ΒΟΙΩΤΙΑΣ -ΦΩΚΙΔΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ- ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ), (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ), (ΒΟΙΩΤΙΑΣ -ΕΥΒΟΙΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΦΩΚΙΔΑΣ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.:(ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ), (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ), (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ), (ΡΕΠΟ ΕΥΒΟΙΑΣ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ- ΒΟΙΩΤΙΑΣ), (ΦΩΚΙΔΑΣ -ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ), (ΕΥΒΟΙΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΦΩΚΙΔΑΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ),  (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΕΥΒΟΙΑΣ), (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΒΟΙΩΤΙΑΣ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΕΥΒΟΙΑΣ -ΦΩΚΙΔΑΣ),  (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ -ΒΟΙΩΤΙΑΣ),  (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ).

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΖΑΚΥΝΘΟΥ- ΑΧΑΪΑΣ), (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ),  (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ -ΛΑΚΩΝΙΑΣ),  (ΡΕΠΟ -ΗΛΕΙΑΣ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΗΛΕΙΑΣ -ΖΑΚΥΝΘΟΥ),  (ΑΧΑΪΑΣ- ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ),  (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ -ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΛΑΚΩΝΙΑΣ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΖΑΚΥΝΘΟΥ -ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ), (ΛΑΚΩΝΙΑΣ -ΗΛΕΙΑΣ), (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ -ΑΧΑΪΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.: (ΛΑΚΩΝΙΑΣ -ΖΑΚΥΝΘΟΥ),  (ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ- ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ), (ΗΛΕΙΑΣ -ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ),  (ΡΕΠΟ- ΑΧΑΪΑΣ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΖΑΚΥΝΘΟΥ -ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ), (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΛΑΚΩΝΙΑΣ), (ΑΧΑΪΑΣ- ΗΛΕΙΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΖΑΚΥΝΘΟΥ), (ΛΑΚΩΝΙΑΣ -ΑΧΑΪΑΣ),(ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ- ΗΛΕΙΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΑΧΑΪΑΣ -ΜΕΣΣΗΝΙΑ), (ΗΛΕΙΑΣ -ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ), (ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ/ ΙΘΑΚΗΣ -ΛΑΚΩΝΙΑΣ), (ΡΕΠΟ- ΖΑΚΥΝΘΟΥ).

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.:(ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), (ΡΕΠΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΑΡΚΑΔΙΑΣ -ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΑΘΗΝΩΝ -ΠΕΙΡΑΙΑ), (ΡΕΠΟ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.:(ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ -ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ -ΑΡΚΑΔΙΑΣ), (ΑΘΗΝΩΝ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΡΕΠΟ- ΠΕΙΡΑΙΑ)
  • 4Η ΑΓΩΝ.:(ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ -ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΑΘΗΝΩΝ),(ΑΡΚΑΔΙΑΣ- ΠΕΙΡΑΙΑ), (ΡΕΠΟ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ -ΑΘΗΝΩΝ), (ΠΕΙΡΑΙΑ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΑΡΚΑΔΙΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ -ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), (ΔΥΤΙΚΗΣ -ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΑΘΗΝΩΝ).
  • 7Η ΑΓΩΝ.: (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ- ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ), (ΑΡΚΑΔΙΑΣ -ΑΘΗΝΩΝ), (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ -ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), (ΡΕΠΟ -ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΚΥΚΛΑΔΩΝ -ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ),  (ΣΑΜΟΥ -ΧΙΟΥ),  (ΡΕΠΟ- ΛΕΣΒΟΥ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ- ΣΑΜΟΥ), (ΧΙΟΥ -ΛΕΣΒΟΥ), (ΡΕΠΟ -ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.:(ΣΑΜΟΥ- ΚΥΚΛΑΔΩΝ), (ΛΕΣΒΟΥ -ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ), (ΡΕΠΟ- ΧΙΟΥ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.: (ΚΥΚΛΑΔΩΝ- ΛΕΣΒΟΥ), (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ- ΧΙΟΥ), (ΡΕΠΟ -ΣΑΜΟΥ ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.:(ΧΙΟΥ- ΚΥΚΛΑΔΩΝ), (ΛΕΣΒΟΥ- ΣΑΜΟΥ), (ΡΕΠΟ- ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).

8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

  • 1Η ΑΓΩΝ.: (ΡΕΘΥΜΝΟΥ -ΧΑΝΙΩΝ), (ΛΑΣΙΘΙΟΥ -ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
  • 2Η ΑΓΩΝ.: (ΧΑΝΙΩΝ -ΛΑΣΙΘΙΟΥ), (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΡΕΘΥΜΝΟΥ).
  • 3Η ΑΓΩΝ.: (ΛΑΣΙΘΙΟΥ -ΡΕΘΥΜΝΟΥ), (ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
  • 4Η ΑΓΩΝ.:(ΧΑΝΙΩΝ -ΡΕΘΥΜΝΟΥ), (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΛΑΣΙΘΙΟΥ).
  • 5Η ΑΓΩΝ.: (ΛΑΣΙΘΙΟΥ -ΧΑΝΙΩΝ), (ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
  • 6Η ΑΓΩΝ.: (ΡΕΘΥΜΝΟΥ -ΛΑΣΙΘΙΟΥ), (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΧΑΝΙΩΝ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.