Η ΕΕ/ΕΠΟ στην Νο 42/31-08-2020 συνεδρίαση της ενέκρινε τις παρακάτω εισηγήσεις της Επιτροπής Γυναικείου Ποδοσφαίρου.

1) Παράταση της κατάθεσης των Δηλώσεων Συμμετοχής, για το πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών, ποδοσφαιρικής περιόδου 2020-2021, των νεοσύστατων Σωματείων, των οποίων οι αιτήσεις αναγνώρισης είναι ακόμα σε εκκρεμότητα.
Καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης των Δηλώσεων Συμμετοχής στη Γ΄ Κατηγορία, για τις περιπτώσεις των ανωτέρω Σωματείων, ορίζεται η Παρασκευή 04/09/2020 και ώρα 14.30.

2) Διαχωρισμό των ομάδων της Α΄ Κατηγορίας, με γεωγραφικά κριτήρια, σε δύο (2) Ομίλους.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020-2021

1ος Όμιλος

  1. Αγρ. Αστέρας Αγίας Βαρβάρας Ημαθίας
  2. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου Μακεδονίας
  3. ΑΕΛ Λάρισας
  4. Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 Καρδίτσας
  5. Άρης Θεσσαλονίκης. ΑΣ Μακεδονίας
  6. Βασίλισσα Θράκης Ξάνθης
  7.  Δόξα 2016 Δράμας
  8. Καστοριά ΓΠΟ Καστοριάς
  9. ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης ΑΣ Μακεδονίας
  10. Γιάννενα ΓΠΟ Ηπείρου
  11. Τρίκαλα 2011 ΑΟ Τρικάλων

2ος Όμιλος

  1.  Άβαντες Χαλκίδας Ευβοίας
  2. Αγία Παρασκευή ΑΟ Αθηνών
  3. Ατρόμητος Αθηνών ΑΠΣ Αθηνών
  4. Γλυφάδα Οδυσσέας ΑΕ Πειραιά
  5. Εργοτέλης ΓΣ Ηρακλείου
  6. ΑΕΚ Μεσολογγίου Αιτωλ/νίας
  7. Νέος Αστέρας Ρεθύμνου ΑΟ Ρεθύμνου
  8. Ολυμπιάδα Υμηττού ΕΠΣΑΝΑ
  9. ΟΦΗ Ηρακλείου
  10. Καρυάτιδες Σπάρτης Λακωνίας
  11. Φείδων ΑΟΣΑ Αργολίδας

3) Διαχωρισμό των ομάδων της Β΄ Κατηγορίας, με γεωγραφικά κριτήρια, σε τέσσερις (4) Ομίλους.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020-2021

1ος Όμιλος

  1. Ροδόπη 87 ΓΑΠΣ Θράκης
  2. Κιλκισιακός ΑΟ Κιλκίς
  3. Πανσερραϊκή ΑΕ Σερρών
  4. Σειρήνα ΑΟ Γρεβενών
  5. Αετοί Θεσ/κης Μακεδονίας
  6. Λέοντες Θεσ/κης Μακεδονίας
  7. Νεφέλες ΑΠΣ Πιερίας
  8. Βόλος 2004 ΑΣ Θεσσαλίας
  9. Μαγνησιακός ΑΣΒ Θεσσαλίας

2ος Όμιλος

  1. Δόξα Πηγαδακίων ΑΟ Ζακύνθου
  2. Νίκη Τραγανού ΑΠΟ Ηλείας
  3. Ίκαρος Πετρωτού ΑΟ Αχαΐας
  4. Ατρόμητος Ζαρ/κων Αχαΐας
  5. Άρης Κορίνθου ΑΟ Κορινθίας
  6. Αμαζόνες Κορινθίας 2013 Κορινθίας
  7. Εθνικός Καλαμάτας Μεσσηνίας
  8. Πήγασος Θριασίου 2012 ΕΠΣΔΑ

3ος Όμιλος

  1. Τράχωνες Αλίμου ΑΟ Αθηνών
  2. Νέες Ατρομήτου 2018 ΕΠΣΑΝΑ
  3. Παμπαιανικός ΑΟ ΕΠΣΑΝΑ
  4. Λεοντικός ΕΠΣΑΝΑ
  5. Διαγόρας Ραχών ΑΓΣ Σάμου
  6. Σαπφώ ΑΠΣ Λέσβου
  7. Χανιά ΑΟ Χανίων
  8. Βασίλισσες Νότου ΠΟΙ Λασιθίου

4ος Όμιλος

  1. Ιάσων Ιλίου ΑΟ Αθηνών
  2. Βριλήσσια ΑΟ Αθηνών
  3. Πόντιες Δραπετσώνας ΑΣ Πειραιά
  4. Νέες Δραπετσώνας Πειραιά
  5. Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου ΑΕ Πειραιά
  6. Τριαντών Ιαλυσού ΑΣ Δωδ/σου
  7. Σταυρός Καλυθίων Δωδ/σου
  8. Κωακός Φιλίνος ΑΟ Δωδ/σου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.