ΕΠΟ: Οι διαιτητές της πρεμιέρας στην Γ Εθνική Γυναικών 2018-19

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές και Βοηθοί Διαιτησίας της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2018-19.

Δείτε παρακάτω τους ορισμούς των διαιτητών της 1ης αγωνιστικής.

1ος Όμιλος

1.1 18/11/18 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΔΟΞΑ 2016 ΚΑΒΑΛΑ 86

  • ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ
  • ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗ

1.1 18/11/18 15:00 ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

  • ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1.1 18/11/18 15:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛ

  • ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2ος Όμιλος

1.2 18/11/18 15:00 ΔΗΜ ΑΙΓΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

  • ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ

1.2 18/11/18 15:00 ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

  • ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1.2 18/11/18 15:00 ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧ.

  • ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

3ος Όμιλος

1.3 18/11/18 15:00 Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΙΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

1.3 18/11/18 15:00 ΖΗΡΙΝΙΟ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ

  • ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1.3 18/11/18 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕ

  • ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΑΚΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος Όμιλος

1.4 18/11/18 15:00 ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΡΗΣ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ

  • ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1.5 18/11/18 17:30 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ

  • ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

5ος Όμιλος

1.5 18/11/18 15:00 ΧΩΡΑΦΑ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΑΟ

  • ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6ος Όμιλος

1.6 18/11/18 14:45 ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1.6 18/11/18 13:00 ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ

  • ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.6 18/11/18 15:00 Α ΔΗΜ. ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ

  • ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος

1.7 18/11/18 15:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ ΑΟ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1.7 18/11/18 15:00 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ

  • ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8ος Όμιλος

1.8 17/11/18 12:00 ΔΗΜ. ΠΥΛΙΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

  • ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΑΛΕΚΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1.8 18/11/18 12:30 ΔΗΜ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛ

  • ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΜΟΣΧΑΤΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.