ΕΠΟ: Οι διαιτητές της Γ Εθνικής Γυναικών (2η αγωνιστική 2019-2020)

0

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 2ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής Γυναικών 2019-2020.

1ος Όμιλος

17/11/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

2ος Όμιλος

17/11/19 15:00 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

17/11/19 14:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1996 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

17/11/19 15:00 ΔΗΜ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΚΕΡ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΠΟΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

3ος Όμιλος

17/11/19 15:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΠΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

17/11/19 15:00 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΒΟΛ ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

17/11/19 13:00 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

4ος Όμιλος

17/11/19 15:00 ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΟΤ ΑΡΗΣ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

17/11/19 10:30 ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΟ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

17/11/19 11:45 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 ΑΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

5ος Όμιλος

17/11/19 15:15 ΔΗΜ. Ι. ΒΑΖΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

17/11/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΑΠ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΗΔΕΑΣ ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

17/11/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΖΙΓ ΑΘΗΝΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6ος Όμιλος

17/11/19 12:00 ΔΗΜ. Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ (Β’ ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ) ΦΟΙΝΙΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17/11/19 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

17/11/19 12:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗ ΦΩΤΟΥΛΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΒΑΪΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7ος Όμιλος

16/11/19 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΠΣ ΣΑΠΦΩ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΣΒΟΥ ΛΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΣΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ

8ος Όμιλος

17/11/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΑΟ ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/11/19 13:00 ΝΕΟ ΣΤ. ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΟ ΑΡΓ. ΚΑΛ/ΝΟΥ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.