ΕΠΟ: Οι διαιτητές της Γ Εθνικής (3η αγωνιστική 2019-2020)

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής 2019-2020.

1ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΓΕΝΗΣΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ ΜΑΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΡΑΚΗΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

06/10/19 16:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΑΣΟΥ ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥΠΟΤΟΥ ΘΑΣ. ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

06/10/19 16:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

2ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

06/10/19 16:00 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ Η ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑΣ ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΜΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

3ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΙΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ Η ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΕΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ Η ΠΟΤΑΜΙΑ ΑΟΜΧ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

05/10/19 16:00 ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

06/10/19 16:00 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

4ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

06/10/19 16:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

06/10/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

5ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

06/10/19 18:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΨΑΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠΟ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

06/10/19 13:30 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΦ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

6ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

06/10/19 14:00 ΔΗΜ. Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΟ ΓΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

06/10/19 16:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

7ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΖΑΧΑΡΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

06/10/19 13:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΤΣΙΛΙΒΙ ΑΟ ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΓΥΘΕΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

8ος Όμιλος

06/10/19 16:00 ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

06/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.