ΕΠΟ: Οι διαιτητές της Γ Εθνικής (31/10 – 01/11/2020)

0

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής 2020-21.

1ος Όμιλος

  • 01/11/20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΡΑΜΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑΡΙΣΤΗΝΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑЇΚΟΣ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΠΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΠΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος Όμιλος

  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΜΑΣ Η ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑЇΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΣ Ο ΘΕΡΜΑЇΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος Όμιλος

  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΜΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑЇΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΑΝΑΒΟΛΗ

4ος Όμιλος

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΨΑΧΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΘΗΒΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΝΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος

  • 01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΣΙΚΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΑΝΑΒΟΛΗ

01/11/20 15:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΑΟ ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

  • 01/11/20 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

6ος Όμιλος

01/11/20 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

01/11/20 13:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜΑΡΚΟ ΓΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

01/11/20 13:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

7ος Όμιλος

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΛΑΣ ΑΠΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΟΛΑΩΝ ΜΟΛΑЇΚΟΣ ΟΦΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. Φ. ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑΟ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

8ος Όμιλος

02/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥ ΑΕΤΟΣ ΓΠΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  Ο ΑΙΑΣ ΑΣ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

  • 01/11/20 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

31/10/20 13:00 ΔΗΜ. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ Ο ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΨΕΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

01/11/20 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΧΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΑΠΕ ΚΑΡΑΒΑ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ

02/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΌ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

9ος Όμιλος

01/11/20 15:00 ΦΩΤΗΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΣ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

  • 01/11/20 ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΙ ΑΟ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΧΑЇΚΗ ΑΕ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

10ος Όμιλος

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΠΣ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΜΕΝΩΝ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΛΕΜΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

01/11/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

31/10/20 15:00 ΔΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.