Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ (ΚΙΛΚΙΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

31/10/2021 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

31/10/2021 15:00 Γήπεδο “Δημήτριος Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

31/10/2021 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Σοχού (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

31/10/2021 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

30/10/2021 15:00 Γήπεδο “Α.Π.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΒΛAΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

31/10/2021 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ(ΠΕΛΛΑΣ) ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑTΘΑΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΙΣΚΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΚΤΗΝΟΤΡ/ΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

3ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

31/10/2021 15:00 AEL FC ARENA ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

31/10/2021 15:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΓΗΠ. ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

4ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ) ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ‘ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ’ (ΠΡΕΒΕΖΗΣΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

31/10/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

5ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 Β΄ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ  Ο ΑΡΗΣ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

31/10/2021 11:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

6ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10/2021 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΙΙΚΗΣ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

30/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΔ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

7ος Όμιλος: 

31/10/2021 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΒΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

31/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΡΟΥΦ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

31/10/2021 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ