Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

28/11/2021 15:00 Γ.Δ.Δ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

28/11/2021 15:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

28/11/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ “ΚΩΝ.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ” ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΤΗΝΟΤΡ/ΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΙΣΚΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

28/11/2021 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

27/11/2021 15:00 ΓΗΠ. “Α.Π.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ” ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

3ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ – – – – – – –

28/11/2021 15:00 ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

28/11/2021 15:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΗΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΩΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΣΑΡΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

28/11/2021 15:00 AEL FC ARENA ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ – – – – – – –

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.Ο ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΣΤ. “ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ” (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ‘ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ’ (ΠΡΕΒΕΖΗΣΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

5ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

28/11/2021 15:00 Α΄ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6ος Όμιλος: 

29/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

27/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ “Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ” (ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

28/11/2021 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7ος Όμιλος: 

28/11/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ