Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

24/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

4/10/2021 15:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

24/10/2021 15:00 Γ.Δ.Δ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

23/10/2021 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ “ΚΩΝ.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ” ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΚΤΗΝΟΤΡ ΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

3ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΣΤΑΔΙΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ”Ν.ΚΙΛΙΜΠΑΣ” (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

24/10/2021 15:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

24/10/2021 15:00 ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

5ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

24/10/2021 11:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

6ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ) ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ “Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ” (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7ος Όμιλος: 

24/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ (ΑΘΗΝΩΝ) ΡΟΥΦ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

23/10/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ (ΧΑΝΙΩΝ) ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24/10/2021 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

24/10/2021 15:00 ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΑΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ