Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές  του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής 2019-2020.

1ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥΠΟΤΟΥ ΘΑΣΟΥ ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΟ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΠΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΓΗΠ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΖΥΓΟΥ ΜΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΠΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΕΤΣΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

23/02/20 15:00 ΓΗΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΠΑΣ ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

3ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

23/02/20 15:00 Α΄ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΟΥ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Η ΠΟΤΑΜΙΑ ΑΟΜΧ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΕΣ Η ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

23/02/20 15:00 ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

23/02/20 14:45 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΟ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

5ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΦ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ (Σ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-
ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

23/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

6ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΡΚΟ ΓΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

23/02/20 15:00 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΠΟ ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΘΗΒΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΣ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

23/02/20 15:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

7ος Όμιλος:

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

23/02/20 14:00 ΔΗΜ. ΓΥΘΕΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΓΗΠ. ΘΥΕΛΛΑΣ (Φ. ΑΡΑΒ.) ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΑΟ ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ ΑΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

8ος Όμιλος:

PLAY OFF 8ου ΟΜΙΛΟΥ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/02/20 15:00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜANOYΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

PLAY OUT 8ου ΟΜΙΛΟΥ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

23/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΕΛΙΑΣ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.