Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

23/01/2022 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΟΥΣΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΒΡΟΥ ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

23/01/2022 15:00 ΓΗΠ. “Δημήτριος Κοντικάκης” Ευόσμου (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΣΟΧΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΝ. ΓΗΠ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΕΜΙΝ ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

23/01/2022 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΤΖΗΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΓΗΠ. “Α.Π.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

23/01/2022 12:30 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

23/01/2022 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

23/01/2022 15:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΚΤΗΝΟΤΡ/ΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

3ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΓΗΠ. AEL FC ARENA ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

23/01/2022 15:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΣΕΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΙΣΤΟΜΟΥ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΗΠ. ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

4ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ  ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

23/01/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΚΑΦΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

5ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ

23/01/2022 15:00 ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

23/01/2022 10:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

23/01/2022 13:00 Α΄ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

6ος Όμιλος:

24/01/2022 14:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΔ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΑΘΗΝΩΝ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

23/01/2022 15:00 ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23/01/2022 15:00 ΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΪΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

7ος Όμιλος:

23/01/2022 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΡΟΥΦ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

23/1/2022 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23/1/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

23/1/2022 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.