Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  • ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΠΣ

  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΚΙΓΙΤΖΗ ΕΝΓΚΙΝ ΞΑΝΘΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΟ

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΠΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ

  • ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ

  • ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ

  • ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΜΑΣ Η ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ

  • ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΜΙΛΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ

  • ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΑΟΚ

  • ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΣ Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ

  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΝΕΟΣ ΠΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ

  • ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
  • ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

3ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΜΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ

  • ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ

  • ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑЇΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  • ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

11/04/21 16:30 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟ

  • ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ

  • ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ

  • ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ

  • ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ

  • ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

  • ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

  • ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ

  • ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ

  • ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ

  • ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

11/04/21 16:30 ΑΘΛΗΤ. ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΑΟ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

  • ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

10/04/21 14:30 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ

  • ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

6ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

  • ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΜΑΡΚΟ ΓΣ

  • ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/04/21 13:30 ΔΗΜ. ΝΑΞΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

11/04/21 13:00 ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ (ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΓΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

  • ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΠΑΟ Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΠΣ

  • ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΟΦΜ

  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΓΥΘΕΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ

  • ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ

  • ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

8ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Ο ΑΙΑΣ ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ

  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

09/04/21 17:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ Ο ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΨΕΣ ΑΕΤΟΣ ΓΠΣ

  • ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΒΑΡΗΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ Κ
  • ΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/04/21 11:30 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ.) ΚΑΡΑΒΑ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ

  • ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Π. ΣΑΛΠΕΑΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ

  • ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ]
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/04/21 15:30 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΑΠΕ

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

9ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΣ

  • ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

11/04/21 13:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ

  • ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

11/04/21 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

  • ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ

  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11/04/21 13:00 ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ

  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ

  • ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

10ος Όμιλος: 

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΠΣ

  • ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜANOYΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

  • ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

11/04/21 16:30 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ

  • ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11/04/21 16:30 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΣ

  • ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ